-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
listopad - březen každou neděli v tělocvičně MŠ v Sedlici
14.00 přípravka
14.45 mladší
15.30 starší
 
duben - říjen každou neděli + podle potřeby v jiné dny na hřišti v Sedlici
13.00 dorostenky
14.00 mladší
14.45 starší
15.30 bývalá přípravka
16.30 ženy
18.00 muži
 
případné upřesnění níže, v mailu nebo na FB
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Neděle 1.4.2017
13.00 dorostenky
14.00 mladší
14.45 starší
15.30 bývalá přípravka
16.30 ženy
18.00 muži
 
Neděle 26.3.2017
15.00 mladší
15.30 starší
16.15 bývalá přípravka
17.00 dorostenky
17.30 ženy
18.00 muži
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Neděle 2.10.2016
14.00 mladší
15.00 starší
- nácvik na Plamen
 
Pátek 30.9.2016
17.30 dorostenky + ženy
 
Neděle 25.9.2016
13.00 dorostenky
13.30 ženy
15.00 přípravka
15.45 mladší
16.30 starší
17.30 muži
 
Pátek 23.9.2016
17.00 mladší
18.00 starší
- trénink na plamen
 
Neděle 18.9.2016
13.00 dorostenky
14.00 přípravka
14.30 mladší
15.30 starší
17.00 ženy
18.00 muži
 
Pátek 16.9.2016
17.30 přípravka
18.30 mladší
19.00 starší
 
Středa 14.9.2016
17.30 přípravka
18.30 mladší
19.00 starší
 
Pátek 26.8.2016
18.00 starší 
 
Čtvrtek 25.8.2016
17.00 přípravka
17.30 starší
18.00 dorostenky + ženy
19.00 muži
 
Pátek 19.8.2016
19.00 dorostenky, ženy
20.30 muži
 
Neděle 24.7.2016 hřiště
14.30 přípravka
15.30 mladší
16.00 starší
17.00 dorostenky, ženy, muži (máme domluveného bývalého soutěžáka, aby nám poradil, co a jak vylepšit)
 
Sobota 16.7.2016 hřiště
15.00 muži
16.00 ženy
 
Pátek 24.6.2016 hřiště
18.00 přípravka
19.00 mladší
20.00 starší (po tréninku zůstáváme na společné hry)
 
Čtvrtek 23.6.2016 hřiště
17.00 přípravka
17.45 starší 
18.15 dorostenky + ženy
 
Uterý 14.6.2016 hřiště Sedlice
17.30 přípravka
 
Neděle 12.6.2016 hřiště Sedlice
14.00 přípravka
15.00 mladší
15.30 starší
16.15 dorostenky
17.00 ženy
17.30 muži
 
Pátek 10.6.2016 hřiště Sedlice
16.30 starší
17.00 dorostenky + ženy
18.00 muži
 
Neděle 5.6.2016 hřiště Sedlice
15.00 přípravka + mladší
16.00 starší
16.30 dorostenky
17.00 ženy
17.30 muži
 
Čtvrtek 26.5.2016 hřiště Sedlice
16.30 mladší + přípravka
17.30 starší
18.00 ženy + muži
 
Úterý 24.5.2016 hřiště Sedlice
16.30 mladší + přípravka
18.00 dorostenky + ženy
 
Neděle 15.5.2016 hřiště Sedlice
14.00 mladší + přípravka
15.30 starší
16.30 dorostenky + ženy
18.00 muži
 
Úterý 10.5.2016 hřiště Sedlice
18.00 muži
 
Pátek 6.5.2016 hřiště Sedlice
16.00 mladší + starší
17.00 dorostenky + ženy
 
Neděle 1.5.2016 hřiště Sedlice
13.30 dorostenky
14.00 mladší + starší
 
Neděle 17.4.2016 hřiště Sedlice
13.00 dorostenky
13.30 starší + dorost do 15 let
14.00 mladší
 
Neděle 3.4.2016 hřiště Sedlice
14.00 mladší
15.00 starší + dorost do 15 let
 
Neděle 27.3.2016 nádrž Krásnice
13.00 dorostenky
14.00 starší
15.00 mladší
16.00 ženy
17.00 muži
 
Neděle 20.3.2016 hřiště Sedlice
13.00 dorostenky
14.00 starší
15.00 mladší
 
Sobota 19.3.2016 (Mateřská škola Sedlice)
od 09.00 hodin přezkoušení z odznaků odborností - všichni
 
Neděle 13.3.2016 (Mateřská škola Sedlice)
od 14.00 hodin mladší
od 15.00 hodin starší + dorost
 
Neděle 6.3.2016 (Mateřská škola Sedlice)
od 14.00 hodin mladší
od 15.00 hodin starší + dorost
 
Neděle 28.2.2016 (Mateřská škola Sedlice)
od 14.00 hodin mladší
od 15.00 hodin starší
 
Pátek 19.2.2016 (Mateřská škola Sedlice)
od 16.30 hodin mladší
od 17.00 hodin starší
 
Neděle 14.2.2016 (Mateřská škola Sedlice)
od 14.00 do 15.15 hodin mladší
od 15.15 do 16.00 hodin starší
 
Neděle 7.2.2016 (Mateřská škola Sedlice)
od 14.00 do 15.15 hodin mladší
od 15.15 do 16.00 hodin starší
 
Neděle 17.1.2016 (Mateřská škola Sedlice)
od 14.00 do 15.15 hodin mladší
od 15.15 do 16.00 hodin starší
 
Neděle 10.1.2016 (Mateřská školka Sedlice)
od 14.00 do 15.15 hodin mladší
od 15.15 do 16.00 hodin starší
 
Neděle 3.1.2016 (Mateřská školka Sedlice)
od 14.00 do 14.45 hodin mladší
od 14.45 do 15.30 hodin starší + z dorostenek Lucka, Simča, Nikča
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Neděle 1.11.2015 (hřiště Sedlice)
od 15.00 do 16.30 hodin mladší + starší + z dorostenek - Lucka, Simča, Nikča 
 
Neděle 18.10.2015 (hřiště Sedlice)
od 15.00 do 16.30 hodin mladší + starší 
 
Pátek 9.10.2015 (hřiště Sedlice)
od 16.30 do 17.15 hodin Plamen mladší (Ondra, Johy, Nikča, Nelča, Terka, Tomáš, Týnka)
od 17.15 do 18.00 hodin Plamen starší (všichni starší + Vojta, Helča, Lucka)
od 18.00 do 18.45 hodin dorostenky 
 
Úterý 6.10.2015 (hřiště Sedlice)
od 17.30 do 18.15 hodin Plamen mladší (Ondra, Johy, Nikča, Nelča, Terka, Tomáš, Týnka)
od 18.15 do 19.00 hodin Plamen starší (všichni starší + Vojta, Helča, Lucka) + dorostenky
 
Neděle 4.10.2015 (hřiště Sedlice) zkušební závod na plamen
od 13.00 do 13.45 hodin dorostenky 
od 13.30 do 15.00 hodin mladší a starší
 
Pátek 2.10.2015 (hřiště Sedlice)
od 16.30 do 17.15 hodin Plamen mladší (Ondra, Johy, Nikča, Nelča, Terka, Tomáš, Týnka)
od 17.15 do 18.00 hodin Plamen starší (všichni starší + Vojta, Helča, Lucka)
od 18.00 do 18.45 hodin dorostenky 
 
Středa 30.9.2015 (hřiště Sedlice)
od 17.30 do 18.15 hodin Plamen mladší (Ondra, Johy, Nikča, Nelča, Terka, Tomáš, Týnka)
od 18.15 do 19.00 hodin Plamen starší (všichni starší + Vojta, Helča, Lucka) + dorostenky
 
Pondělí 28.9.2015 (hřiště Sedlice)
od 09.30 do 10.15 hodin mladší 
od 10.15 do 11.00 hodin starší
od 11.00 do 11.45 hodin dorostenky 
 
Pondělí 21.9.2015 (voda Krásnice)
od 17.00 dorostenky, ženy 
 
Sobota 19.9.2015 (hřiště Sedlice)
od 09.30 do 10.30 hodin mladší 
od 10.30 do 11.30 hodin starší
od 12.30 do 13.30 hodin dorostenky 
 
Neděle 6.9.2015 (hřiště Sedlice)
od 15.00 hodin mladší 
od 16.00 hodin starší
od 17.00 hodin dorostenky 
 
Úterý 25.8.2015 (nádrž Krásnice)
od 16.30 hodin mladší a starší 
od 17.30 hodin dorostenky, ženy, muži 
 
Neděle 16.8.2015 (hřiště Sedlice)
od 15.30 hodin mladší a starší 
od 17.00 hodin dorostenky, ženy
 
Sobota 15.8.2015 (hřiště Sedlice)
od 18.00 hodin muži 
 
Neděle 9.8.2015 (hřiště Sedlice)
od 14.00 hodin mladší a starší 
od 16.00 hodin dorostenky
od 17.00 hodin ženy 
 
Čtvrtek 16.7.2015 (nádrž Krásnice)
od 17.00 hodin dorost, ženy, muži
 
Čtvrtek 9.7.2015 (nádrž Krásnice)
od 17.00 hodin dorost, ženy, muži
 
Úterý 30.6.2015 (hřiště Sedlice)
od 17.00 hodin mladší
od 17.30 hodin starší
od 18.00 hodin dorostenky
 
Neděle 21.6.2015 (nádrž Krásnice)
od 14.30 hodin mladší
od 15.15 hodin starší
od 16.00 hodin dorostenky
od 17.00 hodin ženy
 
Neděle 7.6.2015 (nádrž Krásnice)
od 13.00 hodin mladší
od 14.00 hodin starší
od 15.00 hodin dorostenky
od 16.00 hodin muži
od 17.00 hodin ženy
 
Neděle 31.5.2015 (nádrž Krásnice)
od 14.00 hodin jenom starší + Helča
od 15.30 hodin dorostenky
 
Neděle 24.5.2015 (nádrž Krásnice)
od 13.30 hodin mladší + starší
od 14.30 hodin dorostenky
od 15.30 hodin muži
od 17.00 hodin ženy
 
Čtvrtek 21.5.2015 (hřiště Sedlice)
od 17.00 hodin dorost + Týnka Čiháčková
 

Neděle 17.5.2015 (nádrž Krásnice) 

od 13.00 hodin dorostenky + Týnka Čiháčková 
od 14.00 hodin ženy
od 15.00 hodin muži
 

Čtvrtek 14.5.2015 (hřiště Sedlice)

od 17.00 hodin družstvo mladších a starších + Simča, Lucka, Terka Václ., 

od 18.00 hodin dorost + Týnka Čiháčková

 

Středa 13.5.2015 (hřiště Sedlice)

od 16.30 hodin družstvo mladších a starších + Simča, Lucka, Terka Václ., 

 

Pondělí 11.5.2015 (nádrž Krásnice) 

od 17.00 hodin muži

 

Neděle 10.5.2015 (hřiště Sedlice) 

od 13.00 hodin družstvo mladších (Terka V., Týnka V., Ondra, Vojta, Johy, Nelča, Nikča, Tomáš, Helča) 
od 14.30 hodin zbytek včetně dorostu

 

Čtvrtek 7.5.2015 (hřiště Sedlice) 

od 16.30 hodin družstvo mladších a starších + Simča a Lucka
 

Neděle 26.4.2015 (nádrž Krásnice) 

od 14.00 hodin družstvo mladších a starších
od 15.30 hodin dorost
od 17.00 hodin hasičky
 

Neděle 19.4.2015 (nádrž Krásnice) 

od 14.00 hodin družstvo mladších a starších
od 15.30 hodin dorost
od 17.00 hodin hasičky 
 

Neděle 12.4.2015 (nádrž Krásnice) 

od 13.00 hodin družstvo mladších a starších
od 14.30 hodin dorost
od 16.00 hodin hasičky 
 

Neděle 5.4.2015 (hřiště Sokol v Sedlici) 

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy a Vojta
od 14.30 hodin družstvo starších - oba Matesové, oba Honzové, Kristýnka, Adéla J., Kuba, Áňa
od 15.00 hodin dorost 
 
Úterý 24.3.2015 (Krásnice)
od 17.00 hodin - dospělí
 

Neděle 22.3.2015 (hřiště Sokol v Sedlici) 

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy a Vojta
od 14.30 hodin družstvo starších - oba Matesové, oba Honzové, Kristýnka, Adéla J., Kuba, Áňa
od 15.00 hodin dorost 
 
Úterý 17.3.2015 (Krásnice)
od 17.00 hodin - dospělí
od 17.30 hodin - pouze dorost + Týnka Čiháčková
 

Neděle 15.3.2015 (hřiště Sokol v Sedlici) 

od 14.00 hodin všichni 

 

Neděle 1.3.2015 (hřiště Sokol v Sedlici) 
od 15.00 hodin do 16.00 hodin brigáda mladší hasiči 

 

Neděle 22.2.2015 

Prohlídka hasičské zbrojnice v Hradci Králové 

 

Neděle 15.2.2015 (tělocvična ve školce v Sedlici) 

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 15.00 hodin zbytek + dorost 

 

Neděle 8.2.2015 

Soutěž v Nechanicích 

 

Středa 4.2.2015 (tělocvična ve školce v Sedlici) 

od 17.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 17.30 hodin zbytek + dorost 

 

Neděle 1.2.2015 (tělocvična ve školce v Sedlici) 

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 15.00 hodin zbytek + dorost 

 

Neděle 25.1.2015 (tělocvična ve školce v Sedlici) 

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 15.00 hodin zbytek + dorost 

 

Neděle 11.1.2015 (tělocvična ve školce v Sedlici) 

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 15.00 hodin zbytek + dorost 

 

Neděle 14.12.2014 (tělocvična ve školce v Sedlici) - vezměte si přezůvky nebo tenisky nejlépe s bílou podrážkou a pokud si budete chtít zahrát karty nebo nějaké stolní hry vezměte si je taky

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 15.00 hodin zbytek + dorost 

 

Neděle 30.11.2014 (tělocvična ve školce v Sedlici) - vezměte si přezůvky nebo tenisky nejlépe s bílou podrážkou a pokud si budete chtít zahrát karty nebo nějaké stolní hry vezměte si je taky

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 15.00 hodin zbytek + dorost 

 

Neděle 23.11.2014 (hřiště v Sedlici) - za každého počasí, v klubovně máme topení

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 15.00 hodin zbytek + dorost (trénink + brigáda - úklid hasičárny - mladší žáci)

 

Neděle 16.11.2014 (hřiště v Sedlici)

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 15.00 hodin zbytek + dorost

 

Neděle 9.11.2014 (hřiště v Sedlici)

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 15.00 hodin zbytek + dorost

 

Neděle 2.11.2014 (hřiště v Sedlici)

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,  

od 15.00 hodin zbytek + dorost

 

Středa 29.10. (hřiště v Sedlici)

od 16.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta,

od 17.00 hodin zbytek + dorost

 

Neděle 26.10.2014 (hřiště v Sedlici)

od 14.00 hodin družstvo mladších – Tomáš, Nikča, Terka a Týnka V., Nelča, Ondra, Helča, Johy, oba Matesové a Vojta

od 15.00 hodin ostatní 

 

Neděle 19.10.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice)

od 14:00 hod (všechny věkové kategorie)

 

Středa 15.10.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) 

od 17:00 hod do 18:30 hod (mladší hasiči) brigáda - úklid hřiště a boudy, potom trénink

 

Čtvrtek 9.10.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) 

od 18:00 hodin - 19.00 hodin určitě dorost + kdo bude moct ze starších (Týnka, Kuba, oba Honzové a Áňa)

 

Středa 8.10.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) 

od 16:30 hodin - 17:30 hodin děti Fialovi, Capkovi + Nikča Vávrová

od 17:00 hodin - 18:00 hodin Helča H., Vojta Z., Ondra N.,Terka V., Tomáš T.,

od 18:00 hodin - 19:00 hodin Týnka Č., Kuba, oba Honzové a Áňa

 

Úterý 7.10.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) 

od 18:00 hodin - 19:00 hodin určitě dorost + kdo bude moct ze starších (Týnka, Kuba, oba Honzové a Áňa) 

  

Neděle 5.10.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) od 12:30 hodin

 

Čtvrtek 2.10.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) 

od 17:00 hodin - Terka Vidová, Nelča Fialová, NikčaVávrová, Ondra Novák, Tomáš Tluka, Vojta Zátko, Johanka Capková, Matyáš Fiala, Matyáš Capek, Helča Hrušková. 

od 18:00 hodin - zbytek včetně dorostu (kdobude moct)

 

Středa 1.10.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) 

od 17:00 hodin - Terka Vidová, Nelča Fialová, Nikča Vávrová, Ondra Novák, Tomáš Tluka, Vojta Zátko, Johanka Capková, Matyáš Fiala, Matyáš Capek, Helča Hrušková. 

od 18.00 hodin - zbytek včetně dorostu (kdo bude moct) 

 

Úterý 30.9.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) od 18.00 hodin - dorost

 

Neděle 28.9.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) 

od 16:00 hodin – Terka Vidová, Nelča Fialová, Nikča Vávrová, Ondra Novák, Tomáš Tluka, Vojta Zátko, Johanka Capková, Matyáš Fiala, Matyáš Capek, Helča Hrušková

od 17:00 hodin – zbytek včetně dorostu

 

Čtvrtek 25.9.2014 

od 18:00 hodin -  v Sedlici pod školkou u nádrže – družstvo nejstarší Sedlice A  - Honza Z,, Iva, Majda, Lucka, Terka, Adéla, Simča,

od 17:30 hodin - v Sedlici pod školkou u nádrže – družstvo starší Sedlice AA  - Honza Z,, Honza F., Kuba V., Áňa C., Kristýna Č. a oba Matesové,

 

Středa 24.9.2014 

od 17:00 hodin - v Sedlici pod školkou u nádrže - mladší družstvo - Terka Vidová, Nelča Fialová, Nikča Vávrová, Ondra Novák, Tomáš Tluka, Vojta Zátko a Johy Capková - http://hasicisedlice.rajce.net/Trenink_24.9._v_Sedlici

 

Úterý 23.9.2014 od 18:00 hodin – ostatní družstva

 

Úterý 23.9.2014 

od 17:00 hodin - v Sedlici pod školkou u nádrže - mladší družstvo - Terka Vidová, Nelča Fialová, Nikča Vávrová, Ondra Novák, Tomáš Tluka, Vojta Zátko a Johy Capková

 

Neděle 21.9.2014 od 17:00 hodin - hřiště v Sedlici - dorost 

 

Neděle 21.9.2014 od 16:00 hodin - hřiště v Sedlici - mladší a starší 

 

Středa 17.9.2014 od 18:00 hodin - hřiště v Sedlici - starší 

 

Středa 17.9.2014 od 17:00 hodin - hřiště v Sedlici - mladší 

 

Úterý 16.9.2014 od 18:00 hodin - hřiště v Sedlici - dorost 

 

Neděle 14.9.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) od 17:00 do 18:00 hodin - dorost 

 

Neděle 14.9.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) od 16:00 do 17:00 hodin - mladší a starší;

 

Středa 10.9.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) od 17:00 do 18:00 hodin - mladší a starší

 

Úterý 9.9.2014 (hřiště SOKOL - Sedlice) od 17:00 do 18:00 hodin - dorost - Majda, Iva, Lucka, Terka, Adéla, Simča 

 

Neděle 7.9.2014 od 15:00 hod (hřiště SOKOL - Sedlice) !!! Oslava zlatých medailí a rozdělení odměn !!! http://hasicisedlice.rajce.net/Oslava_7.9.2014

 

Čtvrtek 28.8.2014 od 15:00 hod (hřiště Sokol - Sedlice) a pak kolem 16:30 hod přesun do Krásnice na vodu

 

Středa 27.8.2014 od 17:00 hod (hřiště SOKOL - Sedlice)

 

Úterý 19.8.2014 od 17:00 hod Sraz Krásnice (na vodě), nebo před 17.hod. Sedlice u zbrojnice

 

Pondělí 18.8.2014 od 16:30 hod (hřiště SOKOL - Sedlice)

 

Čtvrtek 14.8.2014 od 16:30 hod (hřiště SOKOL - Sedlice)

 

Neděle 10.8.2014 http://hasicisedlice.rajce.net/Kdyz_prsi_trenujeme_vazani_uzlu

 

Středa 30.7.2014 http://hasicisedlice.rajce.net/Hasici_trenink_30.7.2014

 

Neděle 27.7.2014 http://hasicisedlice.rajce.net/Hasici_trenink_27.7.2014

 

Čtvrtek 8.5.2014 http://hasicisedlice.rajce.net/Hasici_Sedlice-trenink_deti_8.5.2014

Neděle 17.4.2016 hřiště Sedlice
13.00 dorostenky
13.30 starší + dorost do 15 let
14.30 mladší